تماس با فروشگاه تهران کتاب

بازدید: ۱۲۴۱

شماره های تماس با فروشگاه تهران کتاب :

تماس با فروشگاه تهران کتاب : ۶۶۴۰۰۴۱۵-۰۲۱   ۶۶۹۷۰۴۰۰-۰۲۱

ایمیل فروشگاه تهران کتاب :

[email protected]

آدرس بانک کتاب دانشگاهی :

تهران – میدان انقلاب – خیابان کارگر جنوبی – پلاک ۱۲۶۳

 بانک کتاب تهران کتاب

ارسال کتاب با پیک رایگان,ارسال کتاب,ارسال رایگان کتاب,تماس با فروشگاه تهران کتاب
ارسال رایگان کتاب دانشگاهی ! در عصر تکنولوژی و استارت آپ ها مجموعه ای از مهندسین و دانشجوهای شهر تهران تصمیم گرفت تا با هدف این که فرهنگ کتاب خوانی در این عصر بیشتر بشود و کسانی که به کتاب نیاز دارند به راحتی و بدون وقت تلف کردن بتوانند از طریق سایت تهران کتاب یا موبایل خود کتاب های خود را به راحتی و با تخفیف های ویژه تهیه کنند.

ارسال رایگان کتاب

تهران کتاب شرایط ارسال رایگان کتاب دانشگاهی و ارسال رایگان کتاب کمک درسی را برای شهر تهران آماده کرده و برای شهرستان ها فقط قیمت پشت جلد به همراه هزینه پست دریافت می گردد
با افتخار عرض می کنیم که بانک کتاب تهران کتاب مرجعی کامل و همیشه به روز از تمامی کتاب ها (درسی ، کمک درسی ، دانشگاهی ، هنری ، مذهبی ، روان شناسی و…) و اولین فروشگاه اینترنتی کتاب که شامل کتاب های دست دوم با قیمت مناسب می باشد که به شما عزیزان در انتخاب خرید کتاب ، دی وی دی های آموزشی و کمک آموزشی مشاوره داده و سپس با ارسال رایگان کتاب به درب منزل در سریع ترین زمان ممکن آن را تحویل می دهد.

توجه شما را به تعریف جالبی از کتاب جلب می کنم :

تاکنون تعریف مشخص و کاملی که بتواند مفهوم تمام انواع گوناگون کتاب را دربرگیرد، ارائه نشده‌است و نخواهد شد. اما یکی از تعاریف معتبری که برای کتاب ارائه شده‌است، مربوط به سازمان یونسکو می‌شود: کتاب نوعی اثر چاپی صحافی‌شده‌است که بیشتر از ۴۹ صفحه داشته باشد و مانند نشریات، تحت یک عنوان ثابت، به‌صورت دوره‌ای منتشر نشودتعریف دیگری نیز کتاب را «مجموعه‌ای از لوح‌های چوبی یا عاجی یا مجموعه‌ای از ورق‌های کاغذ، پوست آهو یا ماده‌ای مانند آن، اعم از دست‌نویس یا چاپی که با هم به نخ کشیده یا صحافی شده باشند» معرفی کرده‌است.

” این مطلب در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ به روز شد.”